Ekibimiz

BBY Mimarlık, 2010 yılında İstanbul Beylerbeyi’nde kuruldu. Kuruluşundan bugüne dek geçen sürede Türkiye’nin farklı şehirlerinde konut, mağaza, ofis, iş yeri gibi çeşitli dallarda bir çok projeye imza atan BBY Mimarlık İstanbul ve Manisa ofisleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

BBY Mimarlık ekibi olarak; bireyi merkeze koyan insan odaklı anlayışla, projelerinde müşteri beklentilerini memnuniyete dönüştürecek efor ve koordinasyonla hareket ediyoruz.

BBY Mimarlık’ta; sağlıklı belirlenmiş ihtiyaçlar ile talep edilen projede kullanışlı, işlevsel ve konforlu yaşam alanlarını modern çizgide, estetik ve çağdaş mimari standartlarında ideal seviyeye taşıyoruz. Projede çevre ve mekanın dokusu; gelişmiş son teknoloji ve malzeme; zaman, maliyet ve bütçe şartları ideal bir bütünlük sağlayacak şekilde bir araya getirilir. Bu süreç ve çaba kişiye özeldir.

BBY Mimarlık olarak; müşterilerimize ferah, huzurlu, güvenli ve mutlu olacakları yaşam alanları ve proje çözümleri üretiyoruz. İşte mutluluğunuza hizmet etmek isteyen ekibimiz:

null

KURUCU ORTAK – MİMAR (itü)

Mürsel Tekiner

null

KURUCU ORTAK – Y. MİMAR (itü)

Osman Arı

null

Y. MİMAR (itü)

Funda Arı

null

İnşaat Mühendisi (ege)

Ömer Faruk ARI

null

Mimar (bü)

Büşra Demirci

null

3D Görselleştirme

Bahadır Yalçın

null

Tekniker

Numan Özbek

null

Tekniker

Uğur Çiçekçi